O nás

JEDNOTLIVÝ PŘEKLADATEL NEMÁ MNOHO ŠANCÍ PRACOVAT PRO VÝZNAMNÉ KLIENTY NEBO STÁTNÍ SPRÁVU. PROTO JSME SPOJILI NAŠE SÍLY POD HLAVIČKOU 24 COMMUNICATION.

Díky zkušenostem s vedením komplexních jazykových projektů a odborným znalostem našich spolupracovníků jsme schopni zajistit přesně takovou kvalitu, jakou od nás očekáváte. Mezi našimi překladateli jsou kvalifikovaní a prověření specialisté v daném jazyce či oboru a bilingvní rodilí mluvčí cizích jazyků, kteří nám pomáhají zajistit významově přesný překlad. Všechny naše produkty podléhají kontrole kvality v závislosti na Vašich požadavcích a potřebách. Spolehlivé dodání služeb v požadovaném termínu je pro nás samozřejmostí

ÚSPĚCH obchodování dnes závisí na schopnosti vytvořit a udržet si silné vztahy s klienty a zaměstnanci z různých zemí a kultur.

VYSOKÁ KVALITA našich překladatelských služeb vám umožní expandovat na nové mezinárodní trhy, a to s jistotou, že zpráva, kterou chcete sdělit, bude přesná a výstižná.

NEMUSÍTE PLATIT PROVIZI PRO PŘEKLADATELSKOU AGENTURU. U nás platíte cenu za kvalitní překlad. Neplatíte reklamu ani kanceláře na prestižní adrese. Získáte dokonalý servis přímo od profesionálních překladatelů a tlumočníků.

Jsme komunikativní a flexibilní, k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Pracujeme efektivně a nebojíme se nových příležitostí.